FIRSAT KARTINI KISA BİR SÜRE İÇİN TÜM ANLAŞMALI KURUMLARIMIZDAN SADECE 10 TL KARŞILIĞINDA ALIP TÜM FIRSATLARI 2 YIL BOYUNCA SINIRSIZCA KULLANABİLİRSİNİZ.

 

ceptelofistelmail

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fırsat Kart, siz değerli müşterilerimize, en uygun fiyatlarla, en iyi hizmete ulaşma ayrıcalığını tanıyor. Hem yeni mekânları tanımak, hem de uygun fiyat avantajlarını kullanmak için tek yapmanız gereken, hemen bir Fırsat Kart'a sahip olmak. Bunun için, bir yıl süreyle sınırsızca kullanabileceğiniz Fırsat Kart'ınızı, kampanyalarımıza katılan anlaşmalı kurumlardan 10 TL karşılığında alabilir veya 0 224 224 4879 –  0 545 787 2550  numaralı telefonları arayarak talep edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalarımızdaki fiyatlar belirlenirken, gerçek fiyatlar üzerinden indirimler alınmıştır. Anlaşmalı olduğumuz otel ve pansiyonlarda, konaklamada sadece Fırsat Kart sahiplerine özel indirimler sağlanmış;  restoran, cafe, kahvaltı evi gibi mekânlarda ise yine size özel hazırlanmış indirimli menüler ve/veya tüm ürünleri kapsayan, "ne yersen ye ne içersen iç​ % 10 – 80 arası indirim" kampanyaları düzenlenmiştir.  
Anlaşmalı olduğumuz iş yerlerini kampanya sayfalarımızdan bulabilir, size özel kampanya ve indirimleri  inceleyebilirsiniz.
 

 

 

 

Facebook
Twitter
Instagram
SOCIALICON

Fırsat Kart tüm anlaşmalı kurumlarımızda sadece 9,99 TL.