Şehrin en iyi sosyal satın alma platformu olan Fırsat Meraklısı, Müşteri Memnuniyeti garantisi çerçevesinde hareket ederek, birbirinden farklı hizmetleri, hiç bilmediğiniz mekanları en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmaktadır.

Fırsat Meraklısı, gerçek dışı, yanıltıcı yönlendirmelerden arındırılmış fırsatları, %20′ler ile başayıp %90‘lara varan indirimlerle sunarak, iyi hizmeti uygun fiyata alabilmenin avantajlarını sağlamaktadır. Bu fırsatların hepsinin ortak özelliği, Fırsat Meraklısı üyeleri için çok özel avantajlar barındırmaları ve referansla gittiğiniz için daha iyi hizmet kalitesi sunmasıdır.

Diğer fırsat sitelerinden en büyük farkımız, kredi kartı zorunluluğu olmaması ve sadece bir ürün üzerinden hizmet almamanızdır. Neredeyse tüm firmalarımızda “NE YERSEN YE NE İÇERSEN İÇ” fırsatını kullanarak %20 – %30 arasında  indirim alabilirsiniz. Bununla beraber tüm fırsatlar 6 ay ve 12 ay arasındadır. Fırsat Meraklısı kartınız elinizde olduğu sürece tüm güncel fırsatlardan  dilediğiniz  kadar faydalanabilirsiniz.

Sizler için seçmiş olduğumuz bu güzel mekanları beğenmenizi ümit eder, yeni fırsatlarda görüşmeyi dileriz.

Facebook
Twitter
Instagram
SOCIALICON

Fırsat Kart tüm anlaşmalı kurumlarımızda sadece 9,99 TL.