Görseller

Açıklama

Güne zengin ve bir o kadar lezzetli kahvaltılıklarla başlamaya ne dersin? Ağva Günay Otel hayat koşuşturmacasından uzaklaşıp, güne sakin ve huzurlu bir başlangıç için kapılarını açtı. Size kalan tek şey, sevdiklerinizle hayatınız boyunca unutamayacağınız muhteşem anılar olacak!

Ağva Günay Otel’in yemyeşil bahçesinde deniz manzarasına karşı zengin açık büfe kahvaltısıyla güne başlayıp, Ağva’nın huzur dolu atmosferinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Kahvaltıda Ne Var?

Sıcak yumurta seçeneği, Sigaraböreği, Menemen, Tahta Üzerinde Ezine Peyniri, Sepet Peyniri, Kaşar Peyniri, Çeçil Peyniri, Kuru Meyveler, İki Çeşit Reçel, Bal, Yeşillik Tabağı, Domates, Salatalık, Biber Söğüş, Helva, Çikolata, Tereyağı, ve Sınırsız Çay Bulunmaktadır.

 

El değmemiş cennet gibi bir doğa, yalnızca arkanıza yaslanıp izleseniz bile ruhunuzu doyuracak güzellikte bir manzara eşliğinde Günay otelde Mükemmel bir serpme kahvaltı sadece Fırsat Meraklısına özel 30 TL. yerine 24.90 TL.

 

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 216 721 77 22
Adres: Ağva Merkez Mahallesi, Yakuplu Cd. No:51, 34900 Şile/İstanbul

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.