Doğanın kalbinde, huzurlu bir ortamda lezzetli mi lezzetli bir kahvaltı yapmak gibisi yok! Ağva Teras Garden Hotel, bu imkanı sana özel, harika bir fırsatla sunuyor. Günün en güzel öğününü doğa ile iç içe, hoş bir ortamda geçirmek için bu fırsatı kaçırma.


Günün en önemli en özel öğünü kahvaltı ziyafeti Ağva Teras Garden Hotel‘de yaşanıyor. Mutlulukla doğrudan bir ilişkisi olan kahvaltının seçeneklisi, mutluluğu arttırıyor. Ağva Teras Garden Hotel’in sunduğu kahvaltı fırsatları ise lezzetle doyuruyor ve her günün mutlu başlangıcı oluyor.
Ağva Teras Garden Otel’de mükemmel serpme kahvaltı sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 35 TL. yerine 29.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?


Simit, Poğaça, Sigara böreği, Sahanda yumurta, Ezine peynir, Beyaz peynir, Kaşar peyniri,  Çeçil peyniri, Köy peyniri, Burgu peynir, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Çilek reçeli, Vişne reçeli, Turunç reçeli, Ahududu reçeli, Bal, Maydanoz, Roka, Dereotu, Tahin helvası, Tahin pekmez, Tereyağ, Çikolata kreması, Ekmek, Domates, Salatalık ve Sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Bucaklı Mahallesi Bucaklı caddesi no : 22/1 Ağva Teras Garden Hotel Şile/İstanbul

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.