Görseller

Açıklama

Enfes bir kahvaltı menüsü ama daha da güzeli birlikte olmanın tadı… Beytepe’de yer alan şehrin ayrıcalıklı mekanlarından Beytepe Lezzet Sofrası mükemmel bir kahvaltı sofrasında ziyafet yapmak isteyenleri çağırıyor.

Lezzet Sofrası kusursuz hizmet anlayışı. profesyonel personel ve servis hizmeti ile sana kendini ayrıcalıklı hissettirecek… Böyle nezih bir ortamda kahvaltı etmek, güzel zaman geçirmek istersen en kısa zamanda seni ve sevdiklerini Lezzet Sofrası’na bekleriz.

Taze lezzetlerle dolu kahvaltı menüsü Lezzet Sofrası’nda sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Kahvaltıda Ne Var?

Sahanda yumurta, Patates kızartması, Sigara böreği, Kaşarlı ekmek, Beyaz peynir, Kaşar peyniri, Köy peyniri, Burgu peynir, Tulum peyniri, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, İçgene pilavı, Çikolata, Tereyağı, Bal, Kaymak, 2 çeşit reçel, Domates salatalık söğüş, Sıcak balon lavaş, Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

Tadı damağınızda kalacak mükemmel bir kahvaltı keyfini uygun fiyata edinmek için sadece Fırsat Meraklısına özel 46 TL. yerine 24.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0312 922 06 73
Adres: Beytepe Mah. Küme Evleri No: 11/B Çankaya / ANKARA

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.