Tarihi mekanda kınalı kar dizisinin çekildiği konakta sizde kahvaltı fırsatını kaçırmayın.Tarihî mekân olan Cumalıkızık’ta geleneksel bir kahvaltı… Bulanlar Konak‘ta mükemmel bir kahvaltı menüsü ile dopdolu bir kahvaltı yapacak, güne harika başlayacaksın!


Cumalıkızık Bulanlar Konak senin için yiyeceklerin en güzellerini seçiyor, özenle hazırlayıp kahvaltı sofrana taşıyor, sana ise yalnızca bu güzel sofranın keyfinin çıkarmak kalıyor!

Cumalıkızık Kınalı Kar dizisinin çekildiği Bulanlar Konak’ta eşsiz bir kahvaltı deneyimine ne dersiniz? Üstelik,sadece Fırsat Meraklısı’na özel 25 TL yerine sadece 19.90 TL. .

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Sahanda yumurta, Patates köftesi, Sigara böreği, Sarma, Beyaz peynir, Çeçil peynir, Siyah zeytin, Yeşi zeytin, Kaşar peynir, 3 çeşit reçel, Bal, Kaymak, Tereyağ ,Domates salatalık söğüş, Kahvaltılık çemen, Köy ekmeği ve sınırsız demlik sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Cumalıkızık, Hamam Sok. No:15,  Yıldırım/Bursa

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.