Görseller

Açıklama

Harika bir kahvaltı güne mutlu başlamanın ilk ve temel koşulu!  Mıhlamalı serpme kahvaltının  masanı süsleyeceği bu özel kahvaltı ile sevdiklerinle ve ailenle birlikte özlediğin keyifli ve bol sohbetli kahvaltı sabahına kavuşabileceksin! 

Sen muhteşem manzarada doğal kahvaltılıkların lezzetini tadarken, çocukların çocuk parkında oynayacak… Denizatı İncek Bahçede kahvaltı ve semaverde çay keyfi ile sabahlara enerjik başlayacaksın.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara böreği, Sosis Tava, Patates Kızartması, Mıhlama ortaya servis ,Menemen veya Sahanda Yumurta ortaya servis, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Tulum Peyniri, Tel Peynir, Örgü Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Vişne Reçeli, İncir Reçeli, Tereyağı, Bal, Kaymak, Krem Çikolata, Domates, Salatalık, Söğüş, Akdeniz Yeşillikleri, Dana jambon, Kuru Ceviz, Kuru İncir, Kuru Kayısı Tabağı, Poğaça, Simit, Ekmek Sepeti, Portakal Suyu, Kahvaltı Süresince Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

İyi bir kahvaltı, mutlu anların en güzel başlangıcıdır.O halde yeni güne iyi başlaman, iyi hazırlanman için enfes bir kahvaltı sunan Denizatı İncek Bahçede sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 45 TL. yerine 34.90 TL. bu fırsatı kaçmaz!

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.07.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0312 922 02 31
Adres: İncek Blv. Zafer Cad. Tek Sitesi No:23 (Migros’u geçince ışıklardan sağa girin göbekte)

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.