Harika bir kahvaltı güne mutlu başlamanın ilk ve temel koşulu!  Mıhlamalı serpme kahvaltının  masanı süsleyeceği bu özel kahvaltı ile sevdiklerinle ve ailenle birlikte özlediğin keyifli ve bol sohbetli kahvaltı sabahına kavuşabileceksin! Sen muhteşem manzarada doğal kahvaltılıkların lezzetini tadarken, çocukların çocuk parkında oynayacak…


Denizatı İncek Bahçe’de kahvaltı ve semaverde çay keyfi ile sabahlara enerjik başlayacaksın. İyi bir kahvaltı, mutlu anların en güzel başlangıcıdır.O halde yeni güne iyi başlaman, iyi hazırlanman için enfes bir kahvaltı sunan Denizatı İncek Bahçe’de sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 45 TL. yerine 29.90 TL. bu fırsatı kaçmaz!

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.07.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara böreği, Sosis Tava, Patates Kızartması, Mıhlama ortaya servis ,Menemen veya Sahanda Yumurta ortaya servis, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Tulum Peyniri, Tel Peynir, Örgü Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Vişne Reçeli, İncir Reçeli, Tereyağı, Bal, Kaymak, Krem Çikolata, Domates salatalık söğüş, Akdeniz Yeşillikleri, Dana jambon, Kuru ceviz, Kuru İncir, Kuru Kayısı Tabağı, Poğaça, Simit, Ekmek Sepeti, Portakal Suyu, Kahvaltı süresince sınırsız çay bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

İncek Blv. Zafer Cad. Tek Sitesi No:23 (Migros’u geçince ışıklardan sağa girin göbekte)

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.