Yemyeşil bahçesinde kendinizi doğa ile iç içe hissederken huzuru kucaklayacağınız ve zengin kahvaltı sofrasında lezzete doyacağınız enerjik bir gün Han Otağı’nda  sizi bekliyor! Tamamen doğal lezzetlerin geçit sunduğu bu muhteşem sofrada tadına doyulmaz bir keyif yaşayacaksınız. 

Didim Han Otağı senin için yiyeceklerin en güzellerini seçiyor, özenle hazırlayıp kahvaltı sofrana taşıyor, sana ise yalnızca bu güzel sofranın keyfinin çıkarmak kalıyor!

Güne yeşilin tam ortasında, şehrin gürültü ve stresinden uzak, zinde bir başlangıç yapacağınız bu eşsiz keyfin müdavimi olacağınız Han Otağı’nda enfes bir kahvaltı sadece Fırsat Meraklısına özel 50TL. yerine 39.90TL. T

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Yumurta ( Sahanda,  Haşlanmış yada Menemen ), Pişi ( Yada Gözleme ), Sigara Böreği, Patates Kızartması,  Biber Kızartması, Ezine Peyniri, Tulum Peyniri, Köy Peyniri,3 Çeşit Zeytin. Domates, Salatalık Söğüş, Yeşilk Tabağı, Çemen, Bal, Tereyağ, 5 Çeşit Reçel, Bazlama, Sarı Buldan Ekmeği, Bakır Demlikte Sınırsız Çay Bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Didim Güllübahçe Yolu, didim/Aydın

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.