Nilüfer Elif Ece Güzellik’te Dermapen Uygulaması ile cerrahi müdahale ve acı olmadan kırışıklıklarınız ve oluşan lekeleriniz azalacak ve yeniden hayranlık dolu bakışlarını üzerinizde hissedeceksiniz!  Elif Ece Güzellik’te Dermapen ile bakım fırsatı sayesinde daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olacak, doğal görüntünüzden gelen güzelliğinizle herkesi büyüleyeceksiniz!

Mevsimsel döngüler, beslenme alışkanları, sigara, alkol, stres ve elbette yaş alma gibi faktörlerden dolayı ışıltısını kaybeden cildini onaracak ve ışıltı kazandıracak özel uygulamalar sadece Fırsat Meraklısı’na özel 1200 TL. yerine 599.90 TL.Kalıcı Fondöten 3 seans 1200 TL. yerine 700 TL. Dermapen Nedir? Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri,gözenekler,cilt yenileme,güneş lekeleri,cilt sıkılaştırma,ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerindekullanılmaktadır.Dermapen tedavisi yüz,saç,el ve boyun bölgesinde,vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Dermapen uygulaması ile ciltte hasara uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır. İşlem öncesinde ciltteki makyaj artıkları iyice temizlenmeli ve cilt dezenfekte edilmelidir. Daha sonra işlem yapılacak bölgeye saf hyaluronik asit uygulanır. Bu tedavide cilde birden fazla mikro kanal açılır. Otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı hissi azaltılırken,ürünlerin emilim miktarı hızlanır ve tedavinin etkinliği arttırılır. Tüm bu uygulama yaklaşık 1 saatte tamamlanır. Uygulanan bölgede doku kaybı onarılır ve yeni doku oluşumu sağlanarak cilt problemleri kısa sürede yok olur. İyileşme oldukça kısa sürede tamamlanır. Kollajen üretimi sayesinde hasara uğramış dokular yeniden yapılanır ve sıkılaşır. Genellikle kanamasız olan dermapen tedavisi,cilt yapısına ve problemlerine bağlı olarak 2-6 seans arası yapılmaktadır. 6 ayda bir tekrar edilen bu seanslarla kırışıklık tedavisinde de daha kalıcı sonuçlar elde edilebilir.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.02.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Adres ve İletişim


Barış Mahallesi Nilüfer Hatun Cad Yeşeren sk. Yeşeren 4 apt, No:8/A Nilüfer /BURSA

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.