Görseller

Açıklama

Bursa Esteclub Güzellik Merkezi olarak gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her ayrıntılar düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde ne olursa olsun hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve hazzı yaşayacaksınız.

Yaza formda, bakımlı ve daha güzel girmek istemezmisiniz! Dış görünümüne önem veren hanımlar, daha sıkı, daha fit ve selülitsiz bir görünüm için bu fırsatı sakın kaçırmayın.

Esteclear Güzellik Merkezi’nin hijyenik ve konforlu salonlarında kendinizi uzman ellere bırakın ve bu fırsatın mucizelerini yaşamaya bakın

Fırsat İçerikleri
15 Seans Selülit Masajı
5 Seans Lenfdranj
5 Seans Power Plate
5 Seans 30 Dk. El Masajı

Masajlarla ruhunuzu rahatlatıp gevşetirken bedeninizi sıkılaştırın! Hayata olumlu bir başlangıç yapmak için Esteclear Güzellik Merkezi’nde 5 Seans selülit masajı sadece Fırsat Meraklısına özel  800 TL. Yerine 300 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için rsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 562 70 82
Adres: Odunluk Mah. Mihraplı Cad. Yılmaz İş Merkezi Kat:1 Daire:10 (Jimer Hastanesi Yanı)

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.