Görseller

Açıklama

Kahvaltı keyfini doyasıya yaşayacağın, muhteşem bir fırsat! Sevdiklerinle birlikte, çeşit çeşit kahvaltılıklarla güne enerjik başlayacak, her anına güzellik katacaksın.

Damak düşkünleri, burası tam size göre bir restoran. Apolyont Et Balık Kahvaltı‘da taptaze balıklar ve lezzetli kahvaltının tadı damağınızda kalacak.

Göl manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltıya ne dersin ? Göl kenerında muhteşem bir manzar eşliğinde  kahvaltı ve balık keyfi için Apolyontta sizleri bekliyor..

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara böreği,Pastırma ,Haşlanmış Köy Yumurtası, Yaprak Sarma,4 Çeşit Peynir, 2 Çeşit Zeytin, 2 Çeşit Reçel, Kestane Balı, Kaymak, Salata Söğüş, Sızma Zeytin Yağı, Ev yapımı Çemen, Köy tereyağı, Taze Sıkılmış Portakal Suyu, Sınırsız Çay Bulunmaktadır.

Damağınızda iz bırakacak balık menüleri sadece Fırsat Meraklısı’na özel indirimlerle…

Turna-yayın-sazan + salata + ezme + meşrubat 37TL yerine 29.90TL..Kahvaltı düşkünlerine özel serpme kahvaltı 25TL yerine 19.90TL..

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0224 485 54 28
Adres: Gölyazı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:15 Nilüfer/Bursa

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.