Kahvaltı keyfini doyasıya yaşayacağın, muhteşem bir fırsat! Sevdiklerinle birlikte, çeşit çeşit kahvaltılıklarla güne enerjik başlayacak, her anına güzellik katacaksın. Damak düşkünleri, burası tam size göre bir restoran. Apolyont Et Balık Kahvaltı‘da taptaze balıklar ve lezzetli kahvaltının tadı damağınızda kalacak.

Göl manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltıya ne dersin ? Göl kenerında muhteşem bir manzar eşliğinde  kahvaltı ve balık keyfi için Apolyont sizleri bekliyor..

Damağınızda iz bırakacak balık menüleri sadece Fırsat Meraklısı’na özel indirimlerle… Turna-yayın-sazan + salata + ezme + meşrubat 37TL yerine 29.90TL..Kahvaltı düşkünlerine özel serpme kahvaltı 25TL yerine 19.90TL..

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

4 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, 2 çeşit reçel, pastırma , Kestane Balı, kaymak, salata söğüş, sızma zeytin yağı, Ev yapımı çemen, köy tereyağı, haşlanmış köy yumurtası, yaprak sarma, sigara böreği, taze sıkılmış portakal suyu, sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Gölyazı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:15 Nilüfer/Bursa

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.