Görseller

Açıklama

Şehir kalabalığından uzakta hem kafanızı dinleyebileceğiniz hem de doğa ile iç içe olabileceğiniz bir atmosferde kahvaltıya ne dersiniz?
Haji Lounge‘ta Güne eşsiz bir kahvaltıyla başlamanın muhteşem keyfini yaşayacak, manzaraya dalıp çayını yudumlamanın eşsiz zevkini tadacaksın.

Şehir hayatının stresinden uzaklaşmak, hem ruhuna hem bedenine iyi gelecek. Üstelik bir de kahvaltının enerjik ve sağlıklı etkisini düşününce sabahlar unutulmaz anlara dönüşecek!

Tadına doyamayacağınız leziz kahvaltılıklar, mükemmel sunum ve kusursuz hizmet Haji Lounge‘ta sizlerle! Afiyetler olsun!

 

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği,Patates Tava,Söğüş,Sucuklu Yumurta veya Sahanda Yumurta veya Menemen, Pişi,Kızartılmış Çeri,Siyah Zeytin,Yeşil Zeytin,Beyaz Peynir,Ezine Peyniri,Tulum Peyniri,Kaşar Peyniri,Çubuk Peynir,Misket Peynir,Tereyağ,Bal,Nutella,Kayısı,Kayısı Receli,Vısne Receli,Çilek Receli,Sosis,Salam,Domates,Biber ,Sınırsız Çay Bulunmaktadır…

 

Kendini muhteşem bir doğanın içinde bulmak, huzuru ve mutluluğu yaşamak ve sevdiklerinle unutulmaz güzellikte zamanları paylaşmak için, Haji Lounge‘ta  mükemmel bir serpme kahvaltı sadece Fırsat Meraklısına özel 35TL.. yerine 29,90 TL

 

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.

Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 479 19 19
Adres:Baklacı Mahallesi, Çavuşbaşı, Mehmet Akif Ersoy Cd. No 44, 34830 Beykoz/İstanbul

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.