Ada Cafe kaliteli, taptaze çeşitli lezzetlerden oluşan enfes bir kahvaltı şöleni sunuyor, sabahlarınızı taçlandırıyor. Karamürsel Ada Cafe sunduğu lezzetlerini, muhteşem manzarasıyla taçlandırıyor.Deniz manzarası eşliğinde gerçekleştireceğiniz kahvaltı güne bomba gibi bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

 

Güne güzel başlamanın küçük ve mutlu sırrı kahvaltı ziyafeti! Sevdiklerinle birlikte doyasıya keyfine varacağın tam bir görsel şölen, rengarenk bir masa enfes tatlar bir arada! Serpme kahvaltıyla sağlıklı sabahlar, dostluğun sımsıcak çayı bu fırsatla karşında…

Deniz kenarında mükemmel serpme kahvaltı + Türk Kahvesi 35 TL. yerine sadece Fırsat meraklısına özel 26.90 TL. Pizza Fırsat : Pizzaların yanında kutu meşrubat sadece 1.99 TL. Pasta Fırsat: Tüm pasta  çeşitlerinin yanında + türk kahvesi sadece 2.50 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

 

 

Kahvaltıda Ne Var?

 

Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Tulum Peyniri, Acuka, Bal,Kaymak,Tereyağ, Sarelle, 3 Çeşit Reçel, Sosis, Patates Kızartması, Janbon, Sahanda Yumurta, Peynir Eritmesi, Kaşarlı Mantar, Domates, Salatalık, Söğüş ve Sınırsız Çay bulunmaktadır.

 

Adres ve İletişim

 

4 Temmuz mah. Gazanfer Bilge Cd. No /54 /3 Balıkadası – Karamürsel – İZMİT

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Slider image

 

 

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.