Dere ve orman  manzarasına karşı huzuru ve lezzeti bir arada bulacak, güne harika bir başlangıç yapacaksınız… Muhteşem bir doğa huzur ve kahvaltı için Ali Reis Alabalığı seçin. Derenin yanıbaşında, doğanın, huzurun ve kahvaltının  keyfini çıkarabileceğiniz Ali Reis Alabalık seni ve sevdiklerini bekliyor.

Güne güzel başlamanın küçük ve mutlu sırrı kahvaltı ziyafeti! Sevdiklerinle birlikte doyasıya keyfine varacağın tam bir görsel şölen, rengarenk bir masa enfes tatlar bir arada! 

Mükemmel bir kahvaltıyla sağlıklı sabahlar, dostluğun sımsıcak çayı Karamürsel Ali Reis Alabalık’ta sadece Fırsat meraklısına özel 40 TL yerine 29.90 TL

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Patates Kızartması, Güveçte Eritme Peynir, Sucuklu Yumurta, Tel Peynir, Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Tombik Peynir,  2 Çeşit Zeytin, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağ, Tahin-Pekmez, Domates, Salatalık, Söğüş, Köy Ekmeği, Acılı Ezme,  Acuka, İncir, Kayısı ve sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

 Akpınar Mahallesi, Nusretiye Köyü İç Yolu, Karamürsel/Kocaeli

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.