Görseller

Açıklama

Dere ve orman  manzarasına karşı huzuru ve lezzeti bir arada bulacak, güne harika bir başlangıç yapacaksınız… Muhteşem bir doğa huzur ve kahvaltı için Ali Reis Alabalığı seçin. Derenin yanıbaşında, doğanın, huzurun ve kahvaltının  keyfini çıkarabileceğiniz Ali Reis Alabalık seni ve sevdiklerini bekliyor.

Güne güzel başlamanın küçük ve mutlu sırrı kahvaltı ziyafeti! Sevdiklerinle birlikte doyasıya keyfine varacağın tam bir görsel şölen, rengarenk bir masa enfes tatlar bir arada!

Mükemmel bir kahvaltıyla sağlıklı sabahlar, dostluğun sımsıcak çayı Karamürsel Ali Reis Alabalık’ta sadece Fırsat meraklısına özel 40 TL yerine 29.90 TL

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Patates Kızartması, Güveçte Eritme Peynir, Sucuklu Yumurta, Tel Peynir, Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Tombik Peynir,  2 Çeşit Zeytin, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağ, Tahin-Pekmez, Domates, Salatalık, Söğüş, Köy Ekmeği, Acılı Ezme,  Acuka, İncir, Kayısı ve sınırsız çay bulunmaktadır.

 

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon:  0535 086 23 14
Adres: Akpınar Mahallesi, Nusretiye Köyü İç Yolu, 41500 Karamürsel/Kocaeli

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.