Görseller

Açıklama

Doğanın kalbinde, huzurlu bir ortamda lezzetli mi lezzetli bir kahvaltı yapmak gibisi yok! Avangart Cafe & Restaurantta bütün sofran özenle, sevgiyle hazırlanır. Sana sevdiklerini alıp bu muhteşem kahvaltının tadını çıkartmak kalır. Köyceğiz Avangart Cafe & Restaurantta mükemmel bir serpme kahvaltı seni ve sevdiklerini bekliyor…

Mutlulukla doğrudan bir ilişkisi olan kahvaltının seçeneklisi, mutluluğu arttırıyor. Avangart Cafe & Restaurant’ın sunduğu kahvaltı ise lezzetle doyuruyor ve her günün mutlu başlangıcı oluyor.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Kızarmış Sosis, Yumurtalı Ekmek, Mevsim Yeşillikleri, Domates, Salatalık, Sivri Biber, Yöresel Peynirler, Marine Zeytinler, Ev Yapımı Reçeller, Köy Tereyağı, Süzme Bal, Kaymak, Süzme Yoğurt, Ceviz, Kuru Kayısı, Acuka, Tahin Pekmez, Meyve, Nutella, Yumurta, İnce Bardakta Sınırsız Demleme Çay Bulunmaktadır..
Yöresel ürünlerimizle zenginleştirdiğimiz katkısız ve doğal lezzetlerimizi 28 çeşit en az 2 kişilik sunuyoruz

Not : Günlük Gazeteler, Haftalık / Aylık Dergiler, Kablosuz İnternet, Güzel Müzikler…

Taze lezzetlerle dolu kahvaltılıklar  Avangart Cafe & Restaurantta sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Tadı damağınızda kalacak bir kahvaltı keyfini uygun fiyata edinmek için sadece Fırsat Meraklısı’na özel 35 TL. yerine 24.90 TL.   

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0 252 262 12 02
Adres: Köyceğiz Mahallesi, Ulucami Mahallesi, Atatürk Kordonu no.2, Muğla

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.