Görseller

Açıklama

Hafta içi ve hafta sonu sabahlarını huzurlu bir ortamda, Yörük Çadırı Kahvaltı Yeri’nde güzel ve kaliteli bir kahvaltıya ne dersin? Milas Yörük Çadırı Kahvaltı Yeri’nde her güne ve haftaya zinde ve capcanlı bir şekilde başlaman için onlarca çeşit lezzetle dolu muhteşem serpme kahvaltılaya davetlisin!Koşuşturmalı zamanlara harika bir kahvaltı arası…

Tabağında karşı konulmaz lezzetler, yanında sevdiklerin varsa işte o an’dan daha güzel ne olabilir?

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Mücver, Patates Kızartması,Sarma Börek, Kabaklı Börek ( Organik Kabak ) İsteğe Bağlı ( Sucuklu, Kaşarlı, ( Organik ) Çökelekli Sahanda Yumurta ( Köy Yumurtası ) Ezine Peyniri, Tel Peynir, Kırma Zeytin, Yağlı Zeytin, Domates, Salatalık, Biber, 4 Çeşit Reçel ( Mevsim Reçelleri Bal, Tereyağ ( Organik ) Bazlama Ekmek ( El Yapımı ) ve Çay Bulunmaktadır..

Extralar: Gözleme ( Otlu, Patatesli, Kaşarlı ) Menemen, Omlet, Bazlamada Tost, Ayran,Taze Sıkılmış Portakal Suyu Bulunmaktadır…

Kaliteli ve doğal ürünler, masada sevdiklerin… Bir de benzersiz bir atmosfer! Milas Yörük Çadırı Kahvaltı Yeri’nde sabahlarına anlam katacak; tadı damağından, mutluluğu hafızalardan uzun süre çıkmayacak kahvaltı sadece Fırsat Mearklısı’na ozel 35 TL. yerine 29.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0536 288 64 85
Adres: Meşelik köyü (361,97 km) Milas 

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.