Şehir hayatının keşmekeşinden uzak, tertemiz bir hava ve derenin dinlendirici atmosferinde, muhteşem bir kahvaltı keyfi Karşıyaka Cafe’de. Hakiki ürünlerle oluşturulmuş çok çeşitli kahvaltı menüsü ile sofraya baktığında iştahın, etrafına baktığında için açılacak!

Haftanın her günü birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında enfes bir kahvaltı Karşıyaka Cafe‘de! Yeni güne lezzet dolu bir başlangıç yaparken sevdiklerinle birlikte olmanın tadını çıkar!

Keyifli vakit geçirebileceğiniz, zengin kahvaltı menüsü ile huzurun tadını çıkarmaya hazır olun.  Huzurlu bir kahvaltı ile haftanın tüm stresinden kurtulmak için Misi Köyü Karşıyaka Cafe’de mükemmel serpme kahvaltı sadece Fırsat Meraklısı’na Özel 35 TL. yerine 27.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.Bu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara böreği, Patates kızartma, Sosis kızartma, Haşlanmış yumurta veya sahanda yumurta, Bal, Tereyağı, Kaymak,  2 çeşit ev yapımı reçel, Süt Reçeli, Tulum peyniri, Eski kaşar peyniri, Köy peyniri,  Çeçil peyniri, Salatalık söğüş, Domates söğüş,  Lokma (pişi),  Yeşil zeytin, Siyah zeytin, Çikolata, Lutenitsa,Kekikli zeytinyağı, Domatesli Biber Kızartması, Demlik çay, Bazlama, Kara fırın köy ekmeği Bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Gümüştepe Mahallesi,  Nilüfer/Bursa

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.