Görseller

Açıklama

Şehir hayatının keşmekeşinden uzak, tertemiz bir hava ve derenin dinlendirici atmosferinde, muhteşem bir kahvaltı keyfi Karşıyaka Cafede., hakiki ürünlerle oluşturulmuş çok çeşitli kahvaltı menüsü ile sofraya baktığında iştahın, etrafına baktığında için açılacak!

Haftanın her günü birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında enfes bir kahvaltı Karşıyaka Cafede!  Yeni güne lezzet dolu bir başlangıç yaparken sevdiklerinle birlikte olmanın tadını çıkar!

Keyifli vakit geçirebileceğiniz, zengin kahvaltı menüsü ile huzurun tadını çıkarmaya hazır olun.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Patates Kızartma, Sosis Kızartma, Haşlanmış Yumurta veya Sahanda Yumurta,Domatesli Biber Kızartması, Tulum peyniri, Eski kaşar peyniri, Köy peyniri,  Çeçil peyniri, Salatalık söğüş, Domates söğüş,  Lokma (pişi),  Yeşil zeytin, Siyah zeytin, Çikolata, Lutenitsa ,Bal, Tereyağı, Kaymak,  2 çeşit Ev Yapımı Reçel, Süt Reçeli, Kekikli Zeytinyağı, Demlik Çay, Bazlama, Kara fırın Köy Ekmeği Bulunmaktadır.

Huzurlu bir kahvaltı ile haftanın tüm stresinden kurtulmak için Misi Köyü Karşıyaka Cafe’de mükemmel serpme kahvaltı sadece Fırsat Meraklısı’na Özel 45 TL. yerine 34.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.Bu kampanya 28.02.2021 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon:0531 922 80 60
Adres: Gümüştepe Mahallesi,  Nilüfer/Bursa

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.