Güne tadını damaklarınızda bırakacak çok özel bir kahvaltı başlamak için Blue Cafe‘yi keşfedin! Tüm bu güzellikleri yaşadığınızda hayatı, daha çok seveceksiniz ve evinize, enerji ve mutluluk dolu döneceksiniz.

Bol çeşitli ve çok lezzetli kahvaltılıklarla güne muhteşem bir başlangıç yaptıran Mudanya Blue Cafe özenli servis anlayışı ve seçkin atmosferi ile konuklarını ağırlıyor. Mudanya Blue Cafe‘de deniz manzarası eşliğinde muhteşem bir kahvaltı sizi bekliyor.  Mudanya’da yer alan Blue Cafe’den fırsat meraklısına özel;

Hafta İçi Serpme Kahvaltı Menüsü Kişi Başı 30 TL yerine 24,90 TL! Ayrıca Fırsat meraklısına özel tüm ürünlerde % 20 indirim fırsatını kaçırmayın.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.06.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Patates KızartmasI, Sosis Kızartma, Karışık Kızartma, Simit, Poğaça,Haşlanmış Yumurta,Domates, Salatalık, Zeytin Ezmesi, Kaşar Peyniri, Beyaz Peynir, Otlu Peynir, Dil Peyniri, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin,  Salam, Acuka, Tereyağı, Bal, Reçel, Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

Mütareke Mah. 12 Eylül Cad. No: 20

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.