Nilüfer Ayşegül Yaşar Güzellik Atölyesi’nde Kirpik Lifting Uygulaması ile yapılacak ufak bir dokunuşla daha canlı bakışlara ve dolgun göz temasına sahip olacaksınız!  Ayşegül Yaşar Güzellik Atölyesi’nde yaptıracağınız Kirpik Lifting ile dolgun ve kıvrımlı kirpiklere sahip olacak, sizi estetik olarak rahatlık ve güven hissettirecek.  Gür, uzun ve hacimli kirpiklere sahip olacaksınız.  Bakışlarınızla kendinizi farklı kılıp, bütün gözleri üzerinize çekeceksiniz.

bursa güzellik yeri
bursa güzellik


Kirpik Lifting uygulaması size estetik olarak rahatlık ve güven hissettirecek.  Bakışlarınızla kendinizi farklı kılıp, bütün gözleri üzerinize çekeceksiniz. Ayşegül Yaşar Güzellik Atölyesi’nde Kirpik Lifting’i ve Keratin bakımı  sadece Fırsat Meraklısı’na özel 250 TL. yerine 99.90TL. Kirpik Lifting Uygulaması:  Kirpik permasında uygulanan kendiliğinden yapışkan, bigudi kullanılmadan; kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemine Kirpik Lifting denilmektedir.
Kısa, seyrek ve zayıf kirpiklere uygulama yapılabilir mi?  Yapılabilir. Hatta zayıf kirpikler, uygulama sayesinde daha gür ve sağlıklı gözükecektir.
E-Mail: info@aysegulyasar.com  

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Adres ve İletişim


Konak mah. Göl sk. İpçi Konak No:4 D:15 Nilüfer/Bursa

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.