Eski nesil lazer sistemleri ile bikini gibi hassas bölgelere yapılan uygulamalar hayli acılı olurken, soğuk epilasyon ile hassas bölgelerde bile acısız olacak bu uygulama pürüzsüz bir tene sahip olacaksınız! İstenmeyen tüyler her nerede olursa olsunlar gerek sağlık açısından gerek estetik açıdan vücudumuzda olumlu etkiler bırakmıyor. İstemediğiniz bölgedeki tüylerden tamamen kurtularak artık kendinize böyle bir bakım yapmanıza gerek olmadığını bilmek ve bu işlemler için zaman harcamayacağınızı bilmek huzur verici olsa gerek.


Ayşegül Yaşar Güzellik Atölyesi‘nin sunduğu bu fırsatla rahat edecek, tüm sorununuzu çözmüş olacak, pürüzsüz bir tene kavuşacaksınız.
Nilüfer Ayşegül Yaşar Güzellik Atölyesi‘nde Vücudunuzdaki tüylerden kurtularak yaşamınızı ve zamanınızı daha konforlu hale getirmenizi sağlayacak muhteşem bir fırsat! Sadece Fırsat Meraklısı’na Özel 2000 TL. yerine 799.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Adres ve İletişim


Konak Mahallesi, İpçi Konak Ofis, Göl Sk. D:No:4 D:15, 16110 Nilüfer/Bursa

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.