Kirpiklerin bir türlü istediğin forma kavuşmuyorsa, onları kirpik lifting uygulamasıyla doğal ve göz alıcı bir hale getirebilirsin!  Nilüfer Elif Ece Güzellik’te bakışlarını çekici ve etkileyici hale getirecek bu özel uygulama ile ipeğin yumuşaklığını kirpiklerinde hissedeceksin.


Rimelin ağırlaştırma problemlerini geri de bırak, kirpikler kendi başlarına bile göz alıcı gözükmeni sağlar, dilersen bu etkiyi güçlendirmek için rimel sürebilirsin. Nilüfer Elif Ece Güzellik’te en popüler uygulamaları arasına giren ipek kirpikler dolgun ve çekici bakışlar için sadece Fırsat Meraklısı’na özel 250 TL. yerine 199.90 TL. Kirpik Lifting Nedir? Kirpik perması olarak da bilinen kirpik lifting, daha canlı bakışlar ve dolgun göz hatları için tercih ediliyor. Kirpikleri, dolgun ve uzun gösteren bu uygulamada, herhangi bir kimyasal madde kullanılmıyor. Besleyici vitaminler ve keratin desteği vardır. Bu uygulama, yaklaşık 3 ay kalıcılığını sürdürüyor.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.02.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Adres ve İletişim

Barış Mahallesi Nilüfer Hatun Cad Yeşeren sk. Yeşeren 4 apt, No:8/A Nilüfer /BURSA

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.