Güzel yapılmış bir kaş konturü, Eyeliner sizi olduğunuzdan daha genç ve sağlıklı gösterir. Makyajınızın akma problemi kalmaz. 
Böylece en değerli şey olan zamanınız sizlere ve sevdiklerinize kalacak. Elif Ece Güzellik‘te konforlu ve keyifli bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.   Çarpıcı bir ifade, anlamlı bakışlar ve kalıcı güzelliğe ulaşmak; kaşlarınızın yüzünüzdeki duruşundan geçer.


Nilüfer Elif Ece Güzellik‘te güzelliğinizi daima taze tutmak, bakışlarınızı keskinleştirmek ve gerçeğinden ayırt edilmeyecek bir kalıcı kaş görünümüne kavuşmak için daha fazla vakit kaybetmeyin!   Son yılların en popüler ve en son teknoloji ile geliştirilen 3D (Microblading) kalıcı kıl tekniği ile istediğiniz görünümdeki kaşlara kavuşmak sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 750 TL. yerine 399.90TL. 3D (Microblading) Kıl Tekniği ile Kaş Kontur Uygulaması Nedir?Kaşlar arasındaki boşluklara kıl görünümlü çizgiler ile uygulanan bir tekniktir. Uygulama, kişinin kendi kaşlarının yönünde ve renginde yapıldığı için çok doğal bir görünüm sağlanır. İşlem esnasında özel bir kalıcı makyaj kalemi kullanılır. İşlemin 1 – 1,5 yıl kalıcılığı vardır, daha sonra tekrar edilmesi halinde sürekli mükemmel kaşlara sahip olabilirsiniz. 

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.02.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Adres ve İletişim


Barış Mahallesi Nilüfer Hatun Cad Yeşeren sk. Yeşeren 4 apt, No:8/A Nilüfer /BURSA

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.