Nilüfer Esteclear‘da daha derinlemesine cilt bakımı isteyenler seans bittikten sonra gerçekten cildinin nefes aldığını hissetmek isteyenler.. Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için deriyi doğru bir şekilde beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak önem taşıyor. Cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. 

Yumuşacık neme doymuş cildin günlerce sürmesini isteyenler ve daha bir çok cilt probleminde en büyük yardımcımız olacak cihazımızla yaptığımız bakımları kesinlikle denemenizi istiyorum Emin olun cildinizden çıkanlara siz bile inanamayacaksınız.. Esteclear’dan bir de tanıtıma özel dev indirim sadece Fırsat Meraklısı’na özel 300 TL.yerine 149.90 TL.

HYDRAFACİAL NE İŞE  YARAR?

Tüm cilt tipleri için uygun olan sistem, sadece genel cilt sağlığına katkı sağlamak için değil, aynı zamanda iyileştirici özellikleriyle de son derece etkili bir cilt tedavi programıdır. Özellikle ince çizgiler ve kırışıklıklar, cilt esnekliği ve yumuşaklığı, cilt tonunun düzgünlüğü ve canlılığı, deri dokusu, kahverengi noktalar, yağlı ve gözenekleri tıkanmış ciltler, genişlemiş gözenekler ve yaşlanma belirtilerine karşı muazzam bir performans gösterir. Cilt sorunları dinlendikten ve kapsamlı cilt analizi yapıldıktan sonra, kişiye özel oranlamalarla HydraFacial solüsyon miktarları planlanıyor. Cildin maksimum fayda sağlaması için tedavinin planlaması son derece önemli ayrıca HydraFacial cihazının kullanımı konusunda titizlikle eğitim alan uzman estetisyenlerle siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz…

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Adres ve İletişim


Odunluk Mahallesi, Mihraplı Cd. No:12/10 K:1,  Nilüfer/Bursa

Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.