Görseller

Açıklama

Sapanca’da yer alan Çiftlik Murat Bey hazırladığı serpme kahvaltı ve at binme paketiyle sizlere keyifli bir gün vaadediyor. Yeşillikler içerisinde leziz yiyeceklerle dolu serpme kahvaltı sofrası sizleri bekliyor.

Sizde Çiftlik Murat Bey’de yemyeşil ve bol oksijenli atmosferinde güne lezzetli ve renkli bir kahvaltı ile başlayıp, deneyimli ekibi eşliğinde at üzerinde gezintiye çıkarak harika bir biniş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ailenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle birlikte dilerseniz kahvaltı, dilerseniz muhteşem bir doğa turu, dilerseniz de at eğitimi alabileceğiniz, gününüzün dolu dolu geçebileceği full aktiviteli bir mekan sizlere kapılarını aralıyor…

Kahvaltıda Ne Var?

Sigara Böreği, Kiremitte Eritilmiş Abaza Peyniri, Yumurta Sahanda, Patates Kızartması, Zeytinyağlı Taze Fasulye, Zeytinyağlı Yaprak Sarma, Şakşuka, 7 Çeşit Peynir ( Beyaz Peynir, Tulum Peryniri, Kaşar Peyniri, Çeçil Peyniri, Örgü Peynir, Dil Peyniri, Tuzlu Keçi Peyniri ) 2 Çeşit Zeytin ( altınoluk Kırma Zeytin, Gemlik Siyah Etli Zeytin ) Zeytinyağı ve Baharatlarla Marine Edilmiş Domates, Salatalık Söğüş, Acuka, 3 Çeşit Reçel ( Ayva Reçeli, Vişne Reçeli, Çilek Reçeli ) Bal, Kaymak, Tereyağ, Tahini Pekmez..

 

Keyifli vakit geçirmek ve unutulmaz bir gün yaşamak için  sadece Fırsat Meraklısı’na özel 2 Tur at binme ve kahvaltı 65 TL. yerine 54.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0262 244 45 92
Adres: Yanık, 54600 Sapanca/Sakarya

Konum

Derece: 1

One Reply to “Sapanca Çiftlik Murat Bey’de kahvaltı keyfi sadece 39.90 TL.”

  1. Arkadaşlar dün yani 05.07.2020 tarihinde 3 aile olarak ordaydım. Sizlere söyleyebileceğim tek şey FIYASKO olur.Yukarda bahsedilen kahvaltı çeşitlerini kafanızdan silin ben yazayım.2 çeşit peynir 5 çeşit recel’zeytin yumurta ve birer adet sigara böreği.başka yok…sorduğumda ise bu kadarmi diye menemen yaparız yanlız ekstra diye bi cevap geldi.kisi başı 50 lira dendi yanlız 7 kişiye 420 lira hesap geldi ne ben anlayabildim bunu nede hesabı bana uzatan çocuğa anlatabildim 7×50 nin 420 yapmadığını…Aaaa unutmadan kredi kartı posunun çalışmadığını unutuyordum bi anda nakitsiz gitmeyin derim yoksa rezil oluyorsunuz misafirlerinize.ıban verin atayim dememe rağmen yok arkadaş anlamıyorlar. Ve son olarak her tarafın at pisliği koktuğunu dip not olarak söyle.ek isterim.

    Derece: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.