Eşinizi dostunuzu yanınıza alın ve Sirince’nin en güzel makanlarından biri olan Zeytin Gölgesi’nde ağzınıza layık nefis yiyeceklerden oluşan kahvaltı menüsünün tadını çıkartın. Taptaze kahvaltılıklar ve çok özel lezzetlerle taçlandırılmış zengin menü, sınırsız çay eşliğinde yeni güne enerji dolu başlamanızı sağlıyor. Şirince Zeytin Gölgesi’nde sabahlarına neşe ve enerji katacak rengarenk kahvaltı ziyafetiyle güne başlamanın hazzını yaşamaya hazır ol.  


 Sabah kalktığında birbirinden güzel lezzetler tam bir görsel şölene dönüşür, her birinin eşsiz tadıyla gününe neşe gelir. Güne harika bir şekilde başlamak için artık bir nedenin var Şirince Zeytin Gölgesi‘nde enfes kahvaltı sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 30 TL. yerine 24.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?


Yumurta (haşlanmış ya da sahanda), Börek, Sigara böreği, Pişi, Patates kızartması, Biberli çökelek, Tulum peynir ,Beyaz peynir, Çeçil peynir, Kaşar peynir, Kırmızı acı biber reçeli, Kabak reçeli, Kayısı reçeli, Çilek reçeli, Vişne reçeli, Bal, Kaymak, Tereyağ, Köy salçası, Domates salatalık biber söğüş, Mevsim meyvesi ,Kızarmış ekmek ve sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim


Zafer Mahallesi, Selçuk/İzmir

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.