Farklı yörelerden leziz tatları, yeşillikler içindeki sofranıza getiren Acarlar Zümrüt Bahçe muhteşem bir köy kahvaltısı sunuyor.. Sizin için türk damak tadına uygun özenle hazırlanmış zengin menüleri ve kaliteli servisi bir araya getiren Acarlar Zümrüt Bahçe, size ve sevdiklerinize enfes bir kahvaltı deneyimi yaşatmak için bekliyor..

Sabahları mutfaktan gelen enfes mıhlamanın kokusu, sizi daha fazla yatakta tutamayacak. Kahvaltınız için kendi bahçenizden domatesleri biberleri kopartın, kümesten yumurtanızı alın, gerisini Acarlar Zümrüt Bahçe’ye bırakın…

Eşsiz orman ve göl manzarasına karşı, doğanın eşsiz güzelliğini yaşayabileceğiniz kuş cıvıltıları ile çam kokusunun bütünleştiği bir ortamda iştahınızın bir hayli artacağı  Acarlar Zümrüt Bahçe‘de mükemmel bir kahvaltı sadece Fırsat Meraklısı‘na özel 30 TL. yerine 24.90 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

2 Çeşit Beyaz Peynir, Çeçil Peyniri, Lor Peyniri, Eski Kaşar, Taze Kaşar, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, 2 Çeşit Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağ, Çemen, Zeytinyağ, Kuru Meyve, Söğüş, Yumurta, Lavaş, Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

 Gökçedere Mahallesi, Fen Lisesi yolu,Nergis Sokak No:29, Yalova Termal

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.