Görseller

Açıklama

Uzman Estetisyen Yasemin Ateşoğlu tarafından işletilen ”Yasemin’in Güzellik Salonu”, Kızılay’ın öne çıkan güzellik merkezlerinden biridir.

sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerde güvene dayalı %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Modern teknoloji ile sektördeki birikimlerimizi birleştirerek Epilasyon ve Güzellik uygulamalarına devam etmekteyiz.

Genişlemiş ve Tıkalı Gözenek İşlemi, Siyah Nokta İşlemi, Cilt Tonu Düzensizlikleri, Sebum Dengelemesi (Yağlı Cilt), Cildin Nemlendirilmesi, İnce Çizgiler ve Kırışıklıkların İşlemi, Cildin Elastikiyetini Arttırma İşlemi, Sivilce İşlemi, Leke İşlemi.

Hydrafacial sistemle cildinizi yeniden yaratın. Bu uygulama uygulama ile cildin derinlemesine temizlenmesini, lifting akımla toparlamasını, radio frekans akımı ile sıkılaştırmasının ardından yenileyici Alman teknolojisi içeren ampul ve maske uygulamasının cildindeki değişimine inanamayacaksınız… Hem kadınlar hem erkekler için!

HydraFacial yöntemi cilt bakımında devrim niteliğindedir. Aynı anda hem vakum hem yıkama yapılarak gözeneklerin içi temizlenir. Özel solüsyonlar gözeneklerin içine gönderilerek derin temizlik ve nemlenme sağlanır.

Yasemin’in Güzellik Salonunda lazer epilasyon, kaş tasarım, dermapen, BB glow, karbon peeling ve mezoterapi başta olmak üzere birçok güzellik işlemi uygulanmaktadır.

Tüm Vücut Ağda (Tüm bacak, genital ve kol altı) Uygulaması “Kişi Başı” 80 TL yerine 29,90 TL.

Hydrafacial Cilt Bakımı Uygulaması “Kişi Başı” 250 TL yerine 49,90 TL.

HİFU ile Ameliyatsız Yüz Germe işlemi Uygulaması 2.500 TL yerine 999.00 TL.

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir.Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0312 418 20 23
Adres: Kızılay, Selanik Cd No:33/10, 06420 Çankaya/Ankara

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.