Görseller

Açıklama

Karaaslan Kamping Otel‘de sevdiklerinle beraber tatili doyasıya yaşayacak, güne enfes bir kahvaltıyla uyanacak ve senenin bütün yorgunluğunu üzerinden atacaksın. Kendini harika bir doğanın içinde bulmak, huzuru ve sevinci yaşamak ve sevdiklerinle unutulmaz güzellikte vakitleri paylaşmak için yalnızca Fırsat Meraklısı’na özel bu fırsatı kaçırma…

Güler yüzlü çalışanları ve ihtiyacın olan her şeyi elinin altında bulabileceğin özel donanımı ile evindeki rahatı sunmakla kalmayıp, samimi atmosferi ile nitelikli hizmetlerin en önemli adresi olma özelliğini koruyor.
İstanbul’un kalabalığından kaçmak isteyenlere doğa içinde refah verici ve bir o kadar dinlendirici bir dinlence olanağı Yuvacık Karaaslan Kamping Otel’de seni bekliyor. Burada geçen vakitler sana adeta kendisini yenilenmiş gibi hissettirecek! İstanbul’dan çok uzaklaşmadan, tabiat ananın iyileştirici ve mucizevi atmosferine kapılmanın keyfini yaşayacaksın.

Karaaslan Kamping Otel’de enfes serpme kahvaltı dahil (Çift Kişi ) konaklama sadece  Fırsat Meraklısı’na özel 360 TL yerine 299 TL.

GENEL ÖZELLİKLER

 • TREKKİNG
  PAİNTBALL
  OFFROAD SAFARİ
  ATV SAFARİ
  ÇADIR KAMPI
  YUVACIK ZİPLİNE
  KARAASLAN’DA YAŞAM
  MASAJ
  AYTEPEPARK KIZAK EVİ
  ORGANİZASYONLAR
  BİSİKLET SAFARİ
  FOTO SAFARİ

ODA ÖZELLİKLERİ

WC + Banyo
Balkon
Eşya Dolapları
Oda Servisi
WiFi

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısında gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidir. Bu kampanya 30.12.2020 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0262 345 01 07
Adres:Servetiye Cami Köyü Yuvacık Baraj Yolu 8. Km., Yuvacık, Başiskele, Kocaeli (İzmit)

Konum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.