Muhteşem manzara eşliğinde, mükemmel kahvaltı ve alabalık deneyimini yaşayacağınız Paşadağ Alabalık doğal güzelliğin  ve huzurun tek adresi. Paşadağ Alabalık, güne enerjik başlamanızı sağlayacak, kaliteli ve güleryüzlü hizmetin bir arada olduğu kahvaltı sofrasında yerinizi hemen alın!  

Paşadağ Alabalık’ta kahvaltının eşsiz lezzetleri masada tam bir görsel şölene dönüşecek…Güne başlamanın en keyifli zamanı kahvaltı! Sevdiğin ve özlediğin lezzetlerle taçlandıracağın bu kahvaltı ziyafetini kaçırma!

Yuvacık Paşadağ Alabalık’ta eşsiz bir köy kahvaltısı + türk kahvesi 40 TL yerine, sadece Fırsat Meraklısı‘na özel  29.90 TL. ALABALIK MENÜSÜ: Balık + Salata + Meşrubat 27 TL  yerine sadece 20.90 TL.. KÖFTE MENÜSÜ: Köfte + Salata +Meşrubat 28 TL yerine sadece 24.90 TL

Bu kampanyadan faydalanmak için Fırsat Meraklısı‘nda gördüğünüzü  söylemeniz  yeterlidirBu kampanya 30.12.2019 tarihine kadar sınırsızca geçerlidir.

Kahvaltıda Ne Var?

Sucuklu Yumurta, Sigara Böreği, Patates Kızartması, Peynir Eritmesi, Bal, Tereyağ, 2 Çeşit Reçel, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Domates, Salatalık, Söğüş,Sınırsız Demlik Çay Bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Paşadağ Mahallesi, Huripaşa Cd., 41190 Başiskele/Kocaeli

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Slider image

Derece: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.